Noví Little Joe OK už v predaji!

Prečo sú voňaví panáčikovia Little Joe takí obľúbení? :) Ľudia ich majú radi, pretože vyzerajú skvelo, ale hlavne, príjemne prevoňajú interiér ich auta. „Dizajnovo najvydarenejší osviežovač.“ „Milé praktické a aj elegantné prevedenie plus dlhá výdrž vône.“ „Pretože okrem krásnej vône je to aj krásny doplnok do auta.“ To sú slová našich zákazníkov a zároveň ľudí, ktorí voňavých panáčikov Little Joe, zo všetkých dostupných osviežovačov na trhu, najviac obľubujú.

Výborné riešenie pre pozdvihnutie nálady

Nové osviežovače Little Joe OK so sebou prinášajú vylepšený dizajn. Ak voňavých panáčikov Little Joe už poznáte, vylepšené zmeny si určite všimnete ;) Oproti póze štandardných Little Joeov, títo Joeovia majú hravo naklonenú hlavu a jednou rukou ukazujú symbol „palec hore“. Okrem toho, že sa budete tešiť z prítomnosti príjemnej vône, stačí sa na nich pozrieť, aby sa vám zaručene pozdvihla nálada :)

Noví Little Joe OK už v predaji!

S novým dizajnom prichádzajú aj nové vône

Ľudia, ktorým sme nových Little Joeov predvádzali, boli veľmi milo prekvapení tým, že okrem vylepšeného dizajnu so sebou títo panáčikovia prinášajú aj úplne nové vône. Napríklad vôňu „Funky Vanilla“ si zamilujete na prvý nádych. To isté platí aj pre vône „Flower Power“, „Pacific Splash“, „Spicy Velvet“ a „Cool Mint“. Samozrejme nesmie chýbať overená klasika, obľúbená vôňa „New Car“.

Už sú v predaji!

Noví Little Joe OK sú už v predaji! Zakúpiť si ich môžete vo vybraných predajných miestach. Ak by ste ich vo vašom obľúbenom predajnom mieste nenašli, určite využite pohodlný nákup cez eshop >>. Noví Joeovia prekvapujú novým dizajnom a novými vôňami, spokojnosť je teda zaručená ;)

Zasielanie noviniek na e-mail

Anketa

S akou formou dopravy ste najviac spokojní?
UPS(10%)
DHL(12%)
PPL(9%)
Hlasovalo 216 ľudí

 

Ste živnostník alebo podnikateľ?

Staňte sa našim obchodným partnerom a nakupujte za VO ceny.

Bližšie info na:

lusja@lusja.sk
+421 915 830 905